شیر استرلیزه طعم دار

شیر کاکائو

با توجه به اینکه مصرف شکلات با شادی و لذت همراه است این ماده می‌تواند تاثیر زیادی بر تولید سروتونین، دوپامین و اندروفین که در ایجاد شادی و آرامش دخیل هستند، بگذارد. همچنین تا حدی از افسردگی های سطحی نیز جلوگیری می‌کند.
شیر طعم دار نیز مانند شیر معمولی، دارای مواد مغذی ضروری است که شامل کلسیم، پروتئین ویتامین های D، A، B12، B2، B3 و پتاسیم و فسفر می باشد. شیر کاکائو جز پر طرفدارترین شیرهای طعم دار می‌باشد.
امکان پوسیدگی دندان در کودکانی که از شیر کاکائو به عنوان میان وعده استفاده می‌کنند به دلیل چربی، کلسیم و فسفر کمتر از کودکانی است که از تنقلاتی مانند کیک، چیپس و… استفاده می‌کنند.

شیر موز

کارشناسان تغذیه اعتقاد دارند که شیرموز یک منبع غنی از پتاسیم و کلسیم به حساب می آید. بعد از فعالیت‌های مختلفی از قبیل ورزش، کارهای سنگین روزانه یا پیاده‌روی‌های طولانی‎مدت، نیاز به یک نوشیدنی مقوی داریم و شیرموز می‌تواند تمام انرژی از دست رفتۀ بدن را به ما بازگرداند.
شیرموز 200 میلی‌لیتری به‎عنوان یک عصرانه میتواند در کیف کار یا ساک ورزشی شما قرار بگیرد و باعث می‌شود این عصرانه یک وعدۀ کامل و سالم باشد. پیشنهاد ما این است که چند عدد از این شیر موز ها را در یخچال قرار دهید تا هنگام نوشیدن طعم دلچسب آن را بیشتر حس کنید.

صنایع لبنی خضراء

تهیه شده از بهترین و تازه ترین شیر، ضامن سلامت خانواده